Nadstandardní aktivity

MALÝ KUTIL

Kroužek kutilství, kde se děti seznámí se základními druhy nářadi, vyzkouší si některé pracovní postupy a vyrobí jednoduché předměty. Vede pan učitel Jirka.

Pomůcky a materiál byly financovány v rámci projektu uděleného Statutárním městem Ostrava -Proč a jak – první krůčky k poznávání světa kolem nás.

TANEČKY

V tanečcích budeme cvičit, tančit, hrát pohybové hry, zkrátka zábavnou formou provádět pohybové aktivity všeho druhu. Vede paní učitelka Venda.

VAŘENÍ

Děti se ve VAŘENÍ budou seznamovat se základními potravinami, jejich zpracováním v chutné pokrmy a poznají také zásady slušného chování při stolování. Vede paní učitelka Denča.

TVOŘENÍ

V kroužku tvoření si děti vyzkouší různé výtvarné techniky a budou rozvíjet svou kreativitu a výtvarné cítění. Vede paní učitelka Alenka.