Odhlašování/ přihlašování stravy

V případě, že vaše dítě onemocní, je nutné, aby jste odhlásili obědy. Při zpětném nástupu dětěte do MŠ je nutné mít stravu opět přihlášenou.

Před nástupem do mateřské školy

Dítě s rýmou, kašlem, teplotou .... do mateřské školy přijato nebude!!!
Původ kašle, rýmy nebo teploty může mít jakékoliv příčiny.

Pedagogové ve třídách budou průběžně zjišťovat zdravotní stav dítěte. Pokud se objeví výše uvedené příznaky, budou rodiče během dne informováni a dítě si v MŠ vyzvednou. Prosíme rodiče o aktuální telefonní číslo, aby nedocházelo k tomu, že nebudeme schopni rodiče kontaktovat.

Rodiče vstupují do mateřské školy s rouškou, děti v průběhu celého dne roušky mít nemusí.

Děti přivádějte nejpozději do 8.00 hod. Ve výjimečných případech se lze domluvit s pedagogem individuálně na pozdějším příchodu. Tato opatření budou probíhat po celou dobu koronavirové situace. O aktuálních změnách Vás budeme informovat.

Děti do MŠ nebudou nosit jídlo, pití ani hračky z domova!!! Veškeré další informace o kroužcích, akcích... se dozvíte na začátku školního roku.

Do MŠ dětem přineste

Přezůvky s pevnou patou, převlečení do třídy, převlečení na ven (dle aktuálního počasí), pyžamo. Zubní kartáčky z hygienických důvodů zatím nejsou třeba.

Odklad školní docházky

Zvažujete-li u Vašeho dítěte odklad školní docházky, zde naleznete prohlášení zákonného zástupce, který doručíte elektronicky na e-mail ms-pozarni@seznam.cz nejpozději do 18.4.2022. Děkuji

Co potřebuje Vaše dítě do MŠ

Pevné přezůvky (ne s volnou patou), oblečení pro pobyt ve třídě (u něhož nevadí pošpinění), oblečení pro pobyt venku (u něhož rovněž není na závadu pošpinění či poničení), pyžamo, zubní kartáček (podle požadavku MŠ).

Organizace školního roku

V době svátků MŠ uzavřena.

Informace o dění v naší školce najdete na nástěnce u vchodových dveří.
Proto ji prosím pečlivě sledujte!!!

Pokud bude MŠ uzavřena i v jiných termínech, budete včas informováni.

Storno poplatky

Na našich akcích (např.škola v přírodě) platí následující storno podmínky:

• storno min. 45 dnů před akcí
    storno poplatek ve výši 200,-Kč
  • storno min. 21 dnů před akcí
    storno poplatek ve výši 20% z ceny
  • storno 21 až jeden den před akcí ze zdravotních důvodů
    storno ve výši 10% z ceny (nutné potvrzení lékaře)
  • storno 21 až jeden den před akcí bez zdravotních důvodů
    storno ve výši 30% z ceny
  • onemocnění během akce
    individuálně dle domluvy s provozovatelem střediska.