Třída berušekTřída sluníčekZpět na hlavní stránkuZápisHistorieAktuálněTřídyPředškoláciSponzořiVideo galerieGalerie fotografiíKontaktyAkce v roceMateřská školka Požární v oblasti Moravská Ostrava.

DĚKUJEME

2018

Finanční podpora statutárním městem Ostrava na ozdravné pobyty dětí ozdravného charakteru z Fondu pro děti ohrožené znečištěním ovzduší

Naše mateřská škola obdržela peněžní prostředky ve výši 240.000.- Kč na realizaci 14 denního ozdravného pobytu.
Celkem 40 dětí odjelo 7.dubna 2018 na ozdravný pobyt na Prostřední Bečvu.

Naše škola je zapojena v projektu
"Rozvoj rovného přístupu ke vzdělávání ve městě Ostrava II".

reg. č. CZ.02.3.61/0.0/0.0/16_021/0005144

Cílem projektu je podpora inkluzivního vzdělávání na území vybraných lokalit města Ostravy.
Statutární město Ostrava působí v roli koordinátora řešení problematiky inkluzivního vzdělávání.

Více informací o projektu naleznete na webových stánkách

Projekt je spolufinancován z Evropských strukturálních a investičních fondů (OP Výzkum, vývoj a vzdělávání),
státního rozpočtu České republiky a spolufinancován z rozpočtu statutárního města Ostravy.

2017

Celkem 40 dětí odjelo 1.dubna 2017 na ozdravný pobyt na Horní Bečvu.

Naše škola je zapojena v projektu
"Podpora společenství praxe jako nástroj rozvoje kličových kompetencí".

reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_011/0000660

"Vzdělávání základ života".

reg. č. CZ.02.3.61/0.0/0.0/15_007/0000173

Informace o projektu - ke stažení

2016

Naše mateřská škola obdržela peněžní prostředky ve výši 225.000.- Kč na realizaci 14 denního ozdravného pobytu.
Celkem 40 dětí odjelo 7.března 2016 na ozdravný pobyt do Luhačovic.

2015

Naše mateřská škola obdržela peněžní prostředky ve výši 180.000.- Kč na realizaci 14 denního ozdravného pobytu.
Celkem 50 dětí odjelo 2.března 2015 na ozdravný pobyt do Luhačovic.

minigrant

Minigrant od ARCELOR MITTAL !!!

Dne 4.února převzala paní ředitelka mateřské školy šek v hodnotě 20.000 Kč na vybavení zahrady od firmy "ARCELOR MITTAL".
Tato firma vypsala minigranty pro své zaměstnance, kteří aktivně pracují v neziskové organizaci s dětmi. Díky panu Lumírovi Šeděnkovi, který o minigrant zažádal, budou si mít děti Mateřské školy kde hrát. Z minigrantu se zafinancují dřevěné prvky na zahradě školy. Děkujeme.