Třída berušekTřída sluníčekZpět na hlavní stránkuZápisHistorieAktuálněTřídyPředškoláciSponzořiVideo galerieGalerie fotografiíKontaktyAkce v roceMateřská školka Požární v oblasti Moravská Ostrava.

Aktuality:

Základní informace pro děti nastupující v září 2018

Dítě bude první den ve školce potřebovat věci na převlečení, věci na ven, papučky.
Dostanete časopis se všemi důležitými informacemi, který si vyzvednete ve třídě kde bude vaše dítě docházet.
Termín třídní schůzky bude uveřejněný na nástěnce školky a proběhne v průběhu září.
První den budeme vybírat školné 400.- Kč.

Informace pro děti nastupující v září 2018

Rodiče děti si v měsíci červenci zajdou do ZŠ Chrustova - jídelna k p. vedoucí Detkové.
Zde dostanou informace o stravě, obdrží přihlašovací údaje a hesla.
Prosíme rodiče, aby se telefonicky přesvědčili zda bude paní vedoucí přítomna v době, kdy budete chtít navštívit jídelnu.
Telefon na vedoucí školní jídelny paní Dedkovou: 596 24 02 20

Obědy do škol zdarma pro rok 2018/2019

Informujeme tímto rodiče, že se během měsíců květen a červen mohou dostavit na úřad práce a sepsat zapojení do projektu obědy do škol zdarma II. Pro tento rok je rozhodující podmínka, aby se zákonní zástupci dítě nacházeli v hmotné nouzi v měsíci květen nebo červen 2018 a jejich dítě bylo ve věku 3 – 15 let. Finální seznamy dětí/žáků dle škol úřad práce předá do konce července krajskému úřadu a následně budou zaslány mateřské škole prostřednictvím datové schránky.
Do projektu mohou být zařazeny pouze děti, které byly ověřeny úřadem práce. Tento seznam bude platný pro celý následující školní rok 2018/2019 bez ohledu na případné další změny u zákonných zástupců dětí

Rozpočet

Rada městského obvodu Slezská Ostrava schválila dne 29.11.2017 - výpis 3978/RMOb-SLE/1418/71
rozpočet na rok 2018 a střednědobého výhledu rozpočtu na roky 2019 a 2020 ke stažení ZDE.

Zprávy z domova

Prosíme rodiče, aby nám zpátky do školky přinesli ,,Zprávy z domova".
Děkujeme za pochopení.

Informace o projektech spolufinancovaných
z Evropských strukturálních a investičních fondů,
státního rozpočtu České republiky
a spolufinancových z rozpočtu statutárního města Ostravy.

ŠKOLNÉ VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018

Od září 2015 je výše školného 400Kč měsíčně.
Úhrada školného se provádí vždy na měsíc dopředu, vždy do 20. dne v měsíci.
Děkujeme za pochopení.

INFORMACE:

Děti si vyzvedávejte v době od 11.30 hod do 12.15 hod. a po spaní od 14.30 hodin.

DŮLEŽITÉ:

Je nutné, aby rodiče přiváděli děti až do třídy a předávali je paní učitelce. Děkujeme.

DŮLEŽITÉ:

Prosíme rodiče, aby nepouštěli děti do tříd v době kdy tam nejsou přítomni učitele.
(Ráno při scházení a odpoledne při rozcházení domů.) Děkujeme.

Nová telefonní čísla!!!

tel.č.: 552 308 605

Mobilní telefon: 725 030 860

Sloučení škol

Sloučení mateřských škol

Zastupitelstvo městského obvodu Slezská Ostrava rozhodlo v usnesení z 3. zasedání Zastupitelstva městského obvodu Slezská Ostrava konaného dne 17.2.2011 o sloučení Mateřské školy, Ostrava Heřmanice, Požární 8/61, příspěvková organizace s Mateřskou školou Ostrava-Slezská Ostrava, Chrustova 11/1448, příspěvkovou organizací, v Mateřskou školu Ostrava-Heřmanice, Požární 8/61, příspěvkovou organizaci, IČ 70995281, s účinností od 1. 3. 2011.